Намистини

Намистини


Приголомшлива колекція намистин Pandora, яку представляє наш інтернет-магазин, допоможе формувати неповторні образи і наряди. Можна створювати різноманітні варіації браслетів і підвісів, збираючи на них елегантні композиції з намистин.

Оригінальні намистини Pandora (Пандора)

Оригінальна срібло і золоті вироби цього всесвітньо відомого бренду дивують своїм незвичайним дизайном і бездоганним виконанням. Кожна деталь і дрібні декоративні елементи ретельно опрацьовані майстерними ювелірами, які роблять ці чудові шарм. Комфортні ціни нашого сайту порадують найдосвідченіших покупців.

Щоб переглянути всі колекції прикрас Pandora на офіційний сайт pandora.net може зайти будь-хто. Витончена продукція даного бренду дозволяє завуальовано висловлювати широку гаму почуттів і бажань. Використовуючи різні шарму, нанизані на нитки в особливому порядку, можна підкреслити емоції і хобі, потаємні почуття і надії, таємні пристрасті і фантазії, настрій і мрії.

Різні варіанти намистин Pandora (Пандора)

По виду нанизування на підвіс Шарми поділяють на 2 основні типи:

  • з різьбленням для навинчивания на срібні жорсткі браслети;
  • без різьблення (їх називають openworks), вільно рухаються вздовж нитки.

Такі намистини можуть бути найрізноманітнішої форми, з рівною або гладкою поверхнею, прикрашені візерунками чи оригінальною текстурою. З них можна створювати на підвісах дивовижні композиції. Є моделі, прикрашені натуральними або штучними мінералами, перлами, кристалами або художньою емаллю.

Ціни на ці ювелірні вироби залежать від матеріалу, з якого вони зроблені. Популярними є і особливі тематичні намистини «Pandora», присвячені тваринам і рослинам, захопленням і подорожам, взаєминам або пам'яток.

Використовуючи спеціальні намистин - кліпси, можна розділяти нитки на окремі секції, фіксуючи їх в потрібному місці, і формуючи красиві симетричні композиції. Випускаються особливі намистини, що нагадують мініатюрні кільця, декоровані блискучими стразами і мінералами, які служать в якості роздільників або як наповнювачі вільного простору підвісів. Їх вартість нижче, ніж у звичайних Шарм.

Кожна прикраса Пандора відрізняється оригінальним оформленням і дизайном.